توضیح کلی پکیج

پکیج نوعی  سیستم‌ گرمایشی میباشد  که سال‌ها ی اخیر  توانسته جای موتورخانه‌ها ی پر دردسر را بگیرید و جایگزین قابل قبولی نیز باشد
پکیج‌ها دارای مزایای زیادی می‌باشند که یکی از آن‌ها قابلیت نصب، تعمیر و سرویس سریع و آسان در محل می‌باشد.    امداد پکیج شرق تعمیر پکیج خود را به مابسپارید   09913348430
پکیج‌ها دارای دو حالت زمستانه و تابستانه می‌باشند.
در تابستان زمانی که آب را باز می‌کنید پکیج روشن می‌شود و کارکردی مشابه با آبگرمکن دیواری داردولی  در زمستان به دلیل اینکه باید حرارت محل را تامین کند بیشتر روشن میماند  و می‌توان گفت که اکثرا با تنظیمات روشن میماند

امداد پکیج شرق تعمیر پکیج تعمیر ابگرمکن

امداد پکیج شرق مرکز تخصصی عیب یابی پکیج دیواری و همچنین نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری در استان تهران،و شرق و شمال تهران میباشدتعمیر پکیج نیز یکی از خدمات این شرکت می‌باشد

که به بهترین شکل ممکن قادر به انجام آن در همه مناطق نارمک تهرانپارس پاسداران هروی ریحانی رسالت فرجام الهیه و.... میباشد
تمامی‌خدمات امداد پکیج  توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام میشود 

با توجه به شروع فصل سرما، در این مقاله امداد پکیج شرق سعی کرده آموزش صفر تا صد پکیج را برای شما عزیزان ارائه دهد.

معرفی قطعات پکیج دیواری به صورت کامل

هدف ما از معرفی قطعات پکیج به صورت کامل این است که شما در هنگام تعمیر پکیج دیواری با قطعات آن آشنایی کامل را داشته باشید تا بتوانید به درستی عیب یابی پکیج دیواری را انجام دهید با ما همراه باشید.


  • برد پکیج

 • برد به یک صفحه که معمولا سبز رنگ می‌باشد و تمام قطعاتی مانند آی سی، خازن، مقاومت، رگولاتور و … را روی آن وصل می‌کنند گفته می‌شود.
  از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌توان برد پکیج را نام برد چرا که وظیفه اصلی پکیج به عهده آن است.
  وظیفه برد پکیج ایجاد ارتباط بین تمام قطعات پکیج است و همچنین مدیریت ال سی دی روی پکیج را هم به عهده دارد و با همان ال سی دی هم می‌تواند تمام ارورهای پکیج را نمایش دهد.
 • درخواست تعمیر کار پکیج
 • الکترود جرقه زن پکیج
  کار الترود جرقه زن پکیج روشن مخلوط گاز و هوا می باشد .
  حداقل مقاومت بین سرامیک و زمین باید بزرگتر از ۶۰ مگا اهم باشد .
  فاصله نوک الکترودها از یک دیگر بین ۳ تا ۵ میلیمتر می باشد .
  حداقل مقاومت بین سرامیک و زمین باید بزرگتر از ۶۰ مگا اهم باشد .
  همچنین مقاومت بین سرامیک الکترود و کابل اتصال نیز باید بزرگتر از ۶۰ مگا اهم باشد
  فاصله نوک الکترودها از سطح مشعل در حدود ۹ میلیمتر می باشد .
  جهت ارسال سرویسکار و تعمیرات انواع پکیج های دیواری و زمینی با شماره تلفن 09913348430 تماس حاصل فرمایید. درخواست تعمیر کار پکیج
  • وریستور:
 • به یک نوع از مقاومت‌ها گفته می‌شود که اجازه ورود ولتاژ اضافی به درون دستگاه را نمی‌دهد که باعث سوختن سایر قطعات حساس شود
  • پمپ سیرکولاسیون:
 • این نوع پمپ جهت تنظیم فشار آبگرم و گرمایش می‌باشد.
  در بیشتر مواقع که فشار آب و یا گرمایش افت می‌کند این پمپ می‌تواند فشار آن را افزایش دهد.
 • تعمیر پکیج درخواست سرویسکار پکیج
 • شیر اطمینان پکیج چیست و چگونه کار میکند؟
  شیر اطمینان پکیج
  شیر سه بار یا شیر اطمینان پکیج برای کنترل فشار در مدار اولیه (گرمایش) استفاده می‌شود. هنگامی که فشار سیستم به فشار نهایی می‌رسد این شیر باز شده و خارج شدن آب مانع افزایش فشار می‌شود.
  اصول عملکرد: قسمت آب‌بندی شیر با فشار فنر که روی قسمت نشیمنگاه فشره شده است با افزایش فشار و رسیدن به فشار حد شیر، شیر کاملا باز شده و آب از قسمت خروجی تخلیه می‌شود. قطر قسمت تخلیه از قسمت ورودی معمولا بیشتر است.
 • تعمیر پکیج درخواست سرویسکار پکیج
 • ترموستات دود
  سنسور دود ، یک کلید حساس در برابر حرارت می باشد که بر روی کلاهک تعدیل نصب شده و در صورتی که دمای کلاهک تعدیل به 75 درجه سانتی گراد (66 تا 84 درجه سانتی گراد) برسد ، به برد پیغام داده و برد دستگاه را خاموش می نماید. سنسور دود به نام های ترموستات دودکش و یا کلید ایمنی دود و یا ترموستات ایمنی دودکش نیز معروف می باشد. این سنسور NC بوده یعنی در حالت عادی کنتاکت آن بسته می باشد. عملکرد ترموستات دودکش به این صورت می باشد که زمانی که مسیر دودکش بسته شده باشد دود به درون کلاهک تعدیل بر می گردد و در نتیجه دمای کلاهک تعدیل افزایش یافته و باعث عملکرد سنسور دود می شود و پکیج خاموش می گردد.
   
 • تعمیر پکیج درخواست سرویسکار پکیج 
 • فلوسوئیچ
 • یک فلوسوئیچ چیست و چه کاربردی دارد؟ فلوسوئیچ می‌تواند وظایف خاصی را بر اساس نیاز انجام دهد. به عنوان مثال ، هنگامی که جریان وجود ندارد می تواند یک موتور را متوقف کند، هنگامی که یک جریان وجود دارد ، یک موتور شروع می کند وقتی یک جریان متوقف میشود یا یک زنگ را قطع می کند و یا هشدار می دهد. نظارت بر جریان یک بخش ضروری از هر فرآیند صنعتی است. به همین دلیل، اکثر صنایع در حال انجام کارهایی هستند که برای اتخاذ برخی از راهکارهای قابل اطمینان و کارآمد برای کنترل این فرایندها انجام می شود. سوئیچ جریان یا فلو سوئیچ را می توان برای تهویه مطبوع، سیستم های گرمایش آب گرم، سیستم های پمپ، تجهیزات خنک کننده، سیستم های آتش سوزی، سیستم های تصفیه آب، سیستم کلرینگ استخر و سیستم های خنک کننده صنعتی استفاده کرد تا جریان هوا، مایعات و بخار را به بهترین نحو مانیتور و کنترل کرد. از پرکاربرد ترین انواع فلوسوییچ، فلو سوئیچ های تیغه ای، خطی، پکیج، چیلر، پنوماتیک، پمپ آب و بوستر پمپ است.
 • تعمیر پکیج درخواست سرویسکار پکیج

  • شیر پر کن:
 • این نوع شیر برای پر کردن آب پکیج استفاده می‌شود که محل قرار گیری آن بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به پکیج می‌باشد و با باز کردن این شیر پکیج تا حد مجاز پر خواهد شد.
 • آموزش گام به گام تعمیر پکیج دیواری
  در برخی موارد برای تعمیر پکیج دیواری می‌توانید به ارور پکیج دیواری توجه کنید و با توجه به ارور آن تعمیر پکیج دیواری را انجام دهید.
  در صورتی که آشنایی با ارورهای پکیج دیواری ندارید می‌توانید به دفترچه راهنمای آن‌ها مراجعه کنید و یا با مراجعه به کامل ترین بانک ارور پکیج علت خرابی را یافته و تعمیر پکیج دیواری خود را انجام دهید.
 • تعمیر تخصصی پکیج دیواری
  در این بخش می‌خواهیم تعمیر پکیج دیواری را در حد ابتدایی و مشکلات ساده ایی که خود شما هم قادر به تعمیر آن‌ها هستید آشنا کنیم.
  قبل از هر چیزی درباره تعمیر پکیج دیواری باید بگویم که پکیج دیواری برای عملکرد صحیح به چهار عنصر آب، برق، اکسیژن و گاز نیاز دارد.
  ابتدا پکیج برای راه اندازی به یک ونیم بار اب راه انذاز نیاز دارد
  درقدم دوم تعمیر پکیج دیواری باید برق آن را بررسی کنید که وصل باشد و یا اینکه دو شاخه از پریز جدا کرده و برعکس آن را وصل کنید چرا که بعضی از پکیج‌ها روی فاز و نول حساس اند.
  در این مرحله از تعمیر پکیج دیواری باید گاز را بررسی کنید و از باز بودن آن مطمئن شوید.
  و اما اکسیژن که یکی از موارد مهم در احتراق است را هم باید در نظر بگیرید چرا که در برخی موارد فن‌ها دچار مشکل می‌شوند و احتراق به صورت درست صورت نمی‌گیرد و باعث آسیب جدی به شما خواهد شد.
  برای تعمیر پکیج دیواری زمانی که فن‌ها از کار افتاده اند می‌توانید بالای پکیج را مشاهده کنید که دارای دو دریچه با درپوش‌های پلاستیکی می‌باشد، شما می‌توانید درپوش‌ها را باز کرده و دود کش را وصل کنید و مواظب باشید که دودکش بصورت صحیح نصب شود لطفا مشکلات مهم تررا به منخصص و در صورت تمایل امدادپکیج شرق بسپارید
 • تعمیر پکیج 
 • تعمیر پکیج نارمک 
 • تعمیر پکیح تهرانپارس 
 • تعمیر پکیج /تعمیر پکیج نارمک / تعمیر پکیح تهرانپارس/تعمیر پکیج شهرک امید /تعمیر پکیج /تعمیرات پکیج/نمایندگی مجاز بوتان /خدمات پس از فروش بوتان