اگر ترموستات الکترونیکی پکیج شما کار می کند و مطمئن هستید که به درستی برنامه ریزی شده است، باتری ها را تعویض کنید. در بیشتر انواع پکیج ها، بدنه ترموستات را مستقیماً از صفحه پایه آن بیرون می‌کشید و باتری‌ها را در قسمت پشتی بدنه نصب می‌کنید. اما دفترچه راهنمای مالک خود را بررسی کنید... اگر ترموستات شما به این شکل ساخته نشده باشد، آن را خراب خواهید کرد!
اگر این مراحل در  تعمیر پکیج کارساز نبود  ترموستات پکیج شما قدیمی است، ممکن است ارزش صرف وقت و تلاش برای تعمیر آن را نداشته باشد. شاید تعویض آن مقرون به صرفه تر و معقول تر باشد. لطفاً راهنمای خرید ترموستات خانگی را ببینید. سپس، برای اطلاعات در مورد نحوه نصب آن، به نحوه نصب یا تعویض ترموستات مراجعه کنید.
ترموستات دما را کنترل نمی کند
وقتی ترموستات پکیج شما یک درجه حرارت را می‌گوید و می‌دانید که اتاق دمای دیگری دارد، ممکن است گیج روی دیوار کج شده باشد یا در جایی قرار داشته باشد که نمی‌تواند به درستی اندازه‌گیری شود.که در تعمیرپکیج مهم است
1 سیستم گرمایشی را خاموش کنید.
2 درپوش ترموستات را بردارید. در بیشتر انواع، شما فقط آن را مستقیماً بیرون می آورید، اما دستورالعمل های سازنده خود را بررسی کنید تا آن را خراب نکنید.
3 از یک برس نرم یا جاروبرقی با ضمیمه برس استفاده کنید تا به آرامی و با دقت گرد و غبار و کثیفی را پاک کنید. اگر ترموستات دارای دو نوار فلزی موازی است، آنها را با یک پارچه نرم پاک کنید.
4 به دنبال خوردگی باشید. می توانید با پاک کننده تماس الکترونیکی خوردگی را از بین ببرید. اگر ترموستات پکیج قدیمی است، آن را با یک مدل جدیدتر جایگزین کنید.
5 اگر ترموستات مکانیکی (غیر الکترونیکی/قابل برنامه ریزی) دارید، مطمئن شوید که روی دیوار نصب شده است. آن را با یک سطح اژدر کوچک بررسی کنید.
6 یک ترموستات باید در حدود 5 فوت از کف نصب شود، جایی که بتواند به راحتی نمونه هوا را که با دمای اتاق سازگار است، حس کند. این بدان معناست که نباید آن را در گوشه ای، پشت در، در کمد، نزدیک پنجره یا در، یا نزدیک منبع گرما قرار داد. اگر در یکی از این نقاط نصب شده است، آن را تغییر دهید. این امر مستلزم تغییر مسیر سیم‌ها و تعمیر پکیج است، بنابراین اگر در این نوع چیزها مهارت ندارید، احتمالاً بهتر است یک پیمانکار برق یا تکنسین گرمایشی یا تکنسین تعمیر پکیج برای انجام کار استخدام کنید.
7 اگر هیچ یک از این مراحل کار نکرد، ترموستات را با یک ترموستات قابل برنامه ریزی جدید جایگزین کنید.
نرم افزارهای ترموستات را در نزدیکی خود بیابید
نوسانات شدید دما
اگر پکیج شما به طور مکرر خاموش و روشن می شود یا قبل از روشن شدن پکیج نوسانات عمده ای در دمای اتاق وجود دارد، ممکن است ترموستات فقط به یک تنظیم ساده نیاز داشته باشد. برای تنظیم ترموستات:
1 پوشش ترموستات پکیج را بردارید. برای ترموستات مکانیکی با کلید جیوه (یک ویال کوچک پر از جیوه)، ابتدا از یک سطح اژدر کوچک استفاده کنید تا مطمئن شوید که ترموستات روی دیوار نصب شده است. اگر تراز نباشد، دما را به درستی اندازه گیری نمی کند.
2 پیش بینی کننده حرارت را تنظیم کنید. در بسیاری از ترموستات‌ها، یک اهرم کوچک می‌بینید که در امتداد یک مقیاس مدرج (نه اهرم دمای گرما) حرکت می‌کند و ممکن است با علامت «طولانی‌تر» مشخص شود. این تنظیم پیش بینی کننده حرارت است. اگر کوره به طور مکرر خاموش و روشن می‌شود، اهرم پیش‌بینی کننده حرارت را یک علامت کالیبراسیون به تنظیم طولانی‌تر نزدیک‌تر کنید. اگر کوره اجازه می دهد قبل از روشن یا خاموش شدن کوره، دمای اتاق خیلی پایین بیاید یا خیلی زیاد شود، اهرم را یک علامت دور کنید.
3 چند ساعت صبر کنید تا ترموستات پکیج در این تنظیم جدید تثبیت شود.
4در صورت لزوم تنظیم را تکرار کنید.
5 اگر انجام این تنظیمات مشکل را حل نکرد، ترموستات خود را تعویض کنید. یا برای استفاده از خدمات تعمیر پکیج اینجا را کلیک بفرمایید.

تعمیر پکیج_تعمیر پکیج نارمک_تعمیر آبگرمکن دیواری_خدمات تعمیر پکیج _نارمک_شهرک امید _تعمیرات پکیج_تهرانپارس_شرق تهران_تعمیر پکیج دیواری_تعمیر آبگرمکن شرق تهران