با توجه به این که پکیج دیواری بوتان ورونا یکی محصولات جدید شرکت بوتان است، این شرکت با ارائه محصول خود به بازار مورد توجه و تایید خریداران قرار گرفت چرا که  این پکیج دیواری با قدرت گرمایش بالا نیاز ما را برآورده میکند . این دستگاه با بروزترین قطعات اروپایی و طراحی به خصوص ایتالیایی تجهیز شده است. با توجه به نگرش شرکت بوتان در طراحی و ساخت محصولاتی به روز،  این محصول هم‌دوره با کشور ایتالیا در ایران نیز به وسیله شرکت بوتان ساخته شده و در دسترس عموم مردم قرار گرفت. ارورهای پکیج بوتان مدل ورونا که بر روی نمایشگر پکیج ظاهر می گردد معنای متفاوتی از وضیعیت پکیج را به شما اعلام می کند. دیجی امداد رسان در زمینه تعمیرات انواع پکیج ها فعالیت دارد.

پکیج ورونا صفه نمایش دیجیتال دارد که این یک امتیاز نسبت به بقیه پکیج های آنالوگ میباشد 

ارور های مربوط به پکیج ورونا 

  • ارور E01 پکیج مدل ورونا

این کد خطا نشان می دهد که اختلالی در حین روشن شدن مشعل بعد از جرقه زنی به وجود آمده است. برای رفع این ایراد بهتر است شیر گاز، جرقه زن، یون و برد دستگاه را بررسی کنید.

  • ارور E02 پکیج مدل ورونا

وقتی به علت افزایش بیش از حد دمای آب یا قطعی در کابل، کلید حرارتی عمل نکرد این کد روی صفحه نمایشگر پکیج ورونا نمایش داده می شود. برای رفع این کدخطا کابل وصل شده و کلید حد پکیج را چک کنید.

  • ارور E03 پکیج بوتان ورونا

این کدخطا به این معناست که کلید حرارتی کلاهک تعدیل از کار افتاده است. برای رفع خطا E03 پکیج ورونا کلید کلاهک تعدیل را بررسی کنید.

  • ارور E04 پکیج مدل ورونا

 زمانی که فشار آب مدار گرمایش کم شده باشد، این کد نمایان می شود. برای رفع این کد خطا کافی است شیرپرکن زیر دستگاه را باز کنید و فشار بار پکیج را تا ۱.۵ بار تنظیم نمایید.

  • ارور E06 پکیج مدل ورونا

این کد خطا نشان می دهد که سنسور دمای آب گرم بهداشتی یا NTC   خراب شده است. برای رفع خطای E06 پکیج مدل ورونا بهتر است از تعمیرکاران مرکز تعمیر پکیج بوتان کمک بگیرید.

  • ارور E07 پکیج مدل ورونا

این کد خطا یعنی اینکه سنسور دمای آب مدار گرمایشی NTC    خراب شده است. برای از بین بردن این کدخطاست کافی است با شمارهای درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

  • کد خطا E09 پکیج مدل ورونا

این کدخطا نشان می دهد که آب در مدار گرمایشی جریان ندارد. برای رفع این ارور پمپ و برد دستگاه را چک کنید. اگر مشکل حل نشد، این مشکل را نیز به تکنسین های مجرب ما بسپارید

  • کد خطا E11 پکیج مدل ورونا

این کد خطا نشان دهنده پارازیت شعله یا بروز امواج مغناطیسی در اطراف دستگاه است. برای رفع این ارور کافی است امواج مغناطیسی که در حوالی پکیج وجود دارد را متوقف کنید.

  • ارور E12 پکیج ورونا

این کدخطا یعنی سیم مدولاتور شیر گاز قطع شده است. برای رفع ارور E12 پکیج مدل ورونا سیم مدولاتور را بررسی کنید.

  • کد خطای E28 پکیج ورونا

زمانی با این کدخطا روی صفحه نمایشگر پکیج ورونای خود مواجه می شوید که یک کدخطا به صورت پی در پی و بیشتر از ۵ بار تکرار شود برای برطرف این ارور کافی است با سرویسکاران بوتان تماس بگیرید.