بررسی ترموسات حد در پکیج بوتان

ترموستات حد شوفاژ در تمام مراحل کاری پکیج مدار آن کنترل می شود وظیفه آن کنترل و محافظت از سوختن مبدل اصلی در برابر دماهای باالتر از 52 درجه و گرمای بیش از حد الزم است  عملکرد داخلی ترموستات حد شوفاژ  یک کلید همیشه وصل می باشد که با گرم شدن بیش از حد و رسیدن دما به باالی 52 درجه مدار آن قطع  می گردد و پکیج را خاموش می کند نحوه تست کردن ترموستات حد شوفاژ  12 در دمای پایین تر از 52 درجه با اهم متر مدار آن را چک می کنیم که باید بسته باشد در صورت معیوب بودن ترموستات حد شوفاژ  در صورت معیوب بودن ترموستات حد شوفاژ فقط پمپ پکیج کار می کند و پکیج به مرحله بعد نمی رود و  پکیج با وجود سرد بودن مدار شوفاژ خطای باز بودن مدار ترموستات حد شوفاژ می دهد  محل نصب ترموستات حد شوفاژ بر روی مبدل اصلی یا لوله رفت شوفاژ نزدیک به مبدل اصلی قرار دارد  نکته  اگر پس از روشن کردن پکیج قبل از روشن شدن شعله پکیج خطای بازبودن ترموستات حد شوفاژ بدهد یا  خود ترموستات حد شوفاژ معیوب است و یا اینکه مدار آن تا برد اصلی قطع شده و یا انکه برد اصلی قسمت  دریافت مدار ترموستات حد معیوب شده است اما اگر پکیج بعد از روشن شدن شعله چند ثانیه کار کند و  سپس خاموش شود یا پمپ کار نمی کند یا مسیر گردش آب مدار شوفاژ بسته شده است یا رسوب گرفته  است

با موارد بالا تعمیر پکیج بوتان در مواقع بالا رفتن دما و ارور ها بسیار آسان تعنیر میشود

تعمیر پکیج بوتان تهرانپارس

مرکز تعمیر پکیج بوتان در تهرانپارس، نمایندگی تعمیر پکیج تهرانپارس، خدمات پس از فروش بوتان تهرانپارس 


تهرانپارس محله‌ای در شرقی‌ترین نقطه شهر تهران است که در منطقه ۸ شهرداری تهران قرار دارد. تهرانپارس فلکه اول و سه راه تهرانپارس را در دل خود جای داده و محله‌ای است که اصول شهرسازی در آن به طور کامل رعایت شده است. در گذشته فردی با نام آرش هرمز که زرتشتی و سرمایه‌دار بوده این منطقه را از خانواده‌ای خریداری کرد. وی با همکاری مهندسان فرانسوی شروع به ساخت خانه و خیابان‌کشی در این محدوده کرد. به همین دلیل در گذشته نام این محله تهران پاریس بوده که اکنون به نام تهرا‌ن پارس تغییر یافته است.

این محله کلیه امکانات رفاهی و خدماتی را برای ساکنان خود فراهم کرده و راه‌های دسترسی به آن از طریق مترو تهرانپارس و خطوط اتوبوس‌های تندرو خیابان دماوند میسر است. از جمله خیابان‌های مهم این محله، خیابان شهید خوشوقت، خیابان شهید حسینی، خیابان شهید قانع (پروین)، خیابان شهید بابا یوسفی، خیابان شهید ستانی، خیابان شهید امیری طائمه و خیابان شهید رمضانی است. این خیابان و کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به آن بر اساس اصول شهرسازی ساخته شده و بهترین منطقه تهرانپرس برای زندگی را می‌توان از میان آن‌ها پیدا کرد.