کسی دوست ندارد در تابستان گرم یا زمستان سرد بدون آب گرم بماند. از این رو نصب و تعمیر آبگرمکن برقی که گاهی اوقات بویلر نیز نامیده می شود، در حال حاضر یکی از محبوب ترین خدمات در تهران است. بسیاری از مراکز خدمات نصب آبگرمکن را با قیمت نسبتاً بالایی ارائه می دهند و این امر را با این واقعیت تصریح می کنند که فقط اتصال آنها تضمین منحصر به فردی را ارائه می دهد.

متخصصان شرکت امداد پکیج شرق آماده انجام کلیه اقدامات نصب آبگرمکن برقی مرتبط با نصب تجهیزات برقی در کوتاه مدت با تضمین کیفیت و اطمینان هستند.

شرکت ما خدمات عملیاتی و با کیفیتی را برای نصب و اتصال آبگرمکن های برقی وتعمیر پکیج انواع وارداتی ارائه می دهد. در هر مرحله (پذیرش سفارشات، شفاف سازی کلیه جزئیات و هزینه نهایی کار، تولید و راه اندازی تجهیزات) کارکنان مودب و واجد شرایط اعم از اپراتور، استادکار، مهندس همراه شما خواهند بود.

آبگرمکن های برقی انواع زیر را دارند: آبگرمکن جریان، آبگرمکن ذخیره ای، آبگرمکن جریان انباشته.

проточно-накопительные водонагреватели

آبگرمکن های برقی

در آبگرمکن های جاری، آب با ورود به المنت گرمایشی گرم می شود. هنگام نصب جریان - از طریق آبگرمکن از این نوع، فراموش نکنید که ولتاژ شبکه را بررسی کنید - باید با الزامات دستورالعمل دستی مطابقت داشته باشد. شما باید یک پریز جداگانه نصب کنید. دمای آب گرم شده نباید بیش از 35 درجه سانتیگراد باشد. لوله های آب را به صورت دستی وصل کنید. برای امکان قطع بخاری از برق، برای هر فاز فیوزهای قابل تعویض یا کلید ورودی با فاصله عایق بین کنتاکت ها حداقل 3 میلی متر در نظر بگیرید.

آبگرمکن های برقی (دیگ بخار)

حجم زیادی از آب در آبگرمکن های ذخیره سازی گرم می شود. ویژگی اصلی آبگرمکن ذخیره ای مخزنی است که آبگرمکن آب گرم را در آن جمع می کند. آب از لوله آب تحت فشار وارد مخزن می شود و به تدریج آن را پر می کند و سپس گرم می شود.

آبگرمکن ذخیره ای را نزدیک نقطه آب نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که دمای پایین در اتاق وجود ندارد. برای نصب انباری آبگرمکن در سیستم آب سرد و گرم نصب می شود که شیلنگ های انعطاف پذیر به آنها متصل می شود. سپس شیر اطمینان از فشار بیش از حد نصب می شود که از آن باید آب را به فاضلاب تخلیه کرد. هنگامی که آبگرمکن ذخیره به برق وصل است، یک دستگاه اتوماتیک یا یک RCD با توان مناسب دستگاه متصل در تابلو نصب می شود.

آبگرمکن های جریان ذخیره سازی الکتریکی (آبگرمکن از نوع مختلط)

آبگرمکن های جریانی آب را سه برابر سریعتر از آبگرمکن های ذخیره ای گرم می کنند. چنین آبگرمکن هایی (از نوع مختلط) توصیه می شود در یک سر آب پایدار استفاده شوند. اگر فشار در سیستم آبرسانی کم باشد، برای مقابله با نیروی ضد آب گرم که چگالی آن بیشتر از آب سرد است کافی نخواهد بود و آبگرمکن جریان شما به عنوان یک دیگ معمولی کار می کند. استفاده از آن در جریان امکان پذیر نخواهد بود.

آبگرمکن برقی زیر سینک و بالای سینک قابل نصب است. نمودار اتصال آبگرمکن در هر دو مورد در دستورالعمل ضمیمه نشان داده شده است.

در بالای سینک، آبگرمکن برقی با استفاده از براکت و پیچ ثابت نصب می شود. سپس با لوله های اتصال به اتصالات آب و به دستگاه ثابت می شود. نازل ها را می توان با کمک مهره ها با مهر و موم ثابت کرد. فراموش نکنید که محکم بودن همه اتصالات را بررسی کنید.

نصب آبگرمکن برقی در زیر سینک و همچنین در صورت نصب بالای سینک انجام می شود. سپس در صورتی که آبگرمکن شما باز است، لازم است شیرهای فشاری روی دستشویی برای آن نصب کنید. برای انجام این کار، سه راهی را به شیر گوشه آب سرد وصل کنید، لوله های اتصال را وصل کنید. برای دستگاه های نوع بسته، آبگرمکن را طبق دستورالعمل - با استفاده از یک شیر آب سرد گوشه ای به شیر آب وصل کنید.

پس از نصب و اتصال آبگرمکن برقی، متخصص شرکت امداد پکیج شرقنحوه استفاده شایسته تر از آبگرمکن برقی را به شما توصیه می کند و به شما در درک سیستم کنترل دستگاه کمک می کند.

 تعمیر پکیج ایساتیس  تعمیر پکیج بوتان و نمایندگی ایران رادیاتور

تعمیر پکیج تهران پارس  تعمیر پکیج نارمک هفت حوض تهران نو مسیل جاجرود نظام آباد پاسداران ولنجک قصر فیروزه فرجام اوقاف علم و صنعت شهرک امید فرهنگیان فشم لواسان