برای اطمینان از اثر گرمایش و عمر مفید گرمایش از کف تعمیرپکیج و  باید تمیز کردن و نگهداری روزانه را بدانید.

معمولاً افراد متوجه می شوند که پس از مدت طولانی، گرمایش از کف ممکن است به همان اندازه که در ابتدا بود گرم به نظر برسد؟ دلیلش چیه؟ به احتمال زیاد گرمایش از کف برای مدت طولانی استفاده می شود و ناخالصی های زیادی در لوله آب وجود دارد که باعث می شود آب گرم به طور معمول گرم نشود و نیاز به تمیز کردن یاتعمیرپکیج داشته باشد.

منابع ناخالصی در لوله های گرمایش از کف و تعمیرپکیج
آب حاوی تعداد زیادی میکروارگانیسم است که در شرایط ثابت مقدار زیادی لجن بیولوژیکی تولید می کند و به دیواره لوله می چسبد. در آب، یون های کلسیم و منیزیم با حرارت دادن، کربنات کلسیم و کربنات منیزیم را تشکیل می دهند. اگر برای مدت طولانی تمیز نشوند، به دیواره داخلی لوله می چسبند.

تاثیر ناخالصی ها بر گرمایش از کف و تعمیرپکیج
اول از همه باعث افزایش مصرف انرژی گرمایشی می شود. ناخالصی ها به دیواره لوله می چسبند. ضخامت دیواره لوله ۱ میلی‌متر افزایش می‌یابد و دمای داخلی ۱ تا ۲ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد که مانع انتقال حرارت می‌شود. هنگامی که تجمع رسوب جدی باشد، خط لوله مسدود می شود. به دلیل مسدود شدن لوله، این لوله دیگر نمی تواند گرما را تامین کند.

روش اصلی تمیز کردن گرمایش از کف،

 تمیز کردن با اسپری است، یعنی با استفاده از دستگاه رسوب گیر،پکیج گرمایش کف، استفاده از یک ماده تمیز کننده مخصوص می تواند لجن چسبیده به دیواره لوله را کاملاً از بین ببرد و باعث آلودگی لوله نشود. محیط یا سیم پیچ گرمایش کف را خورده می کند و می تواند ناخالصی ها را کاملا تمیز کند.

روش-2

نوع دوم تمیز کردن امواج پالس فیزیکی داخلی، یعنی تمیز کردن پالس، روشی موثر برای دستیابی به اثر تمیز کردن با بمباران خط لوله با امواج ارتعاشی مخلوط با آب و گاز است. تمیز کردن قبل از گرم کردن به طور موثر عملکرد گرمایش از کف را بهبود می بخشد و تجربه گرمایش بهتری را به ارمغان می آورد.

تمیز کردن بعد از دوره گرمایش می تواند از استفاده طولانی مدت از ناخالصی ها در دوره های غیر گرمایشی جلوگیری کند. نظافت گرمایش از کف یک فعالیت فنی است و افراد حرفه ای باید آن را اجرا کنند. فیلترها و لوله های مانع اکسیژن می توانند به طور موثری بروز ناخالصی ها را کاهش دهند. طول عمر گرمایش از کف مانند ساختمان های معمولی است، اما مراقبت منظم اثر گرمایش بهتری را به همراه خواهد داشت.

 تعمیر پکیج ایساتیس  تعمیر پکیج بوتان و نمایندگی ایران رادیاتور

تعمیر پکیج تهران پارس  تعمیر پکیج نارمک هفت حوض تهران نو مسیل جاجرود نظام آباد پاسداران ولنجک قصر فیروزه فرجام اوقاف علم و صنعت شهرک امید فرهنگیان فشم لواسان